top of page
Odelia-landing_page_Logo.png
Odelia-landing_page_BG-02.webp

כנס הקסם

אומנויות הכישוף והמסתורין

Odelia-landing_page_star.png

3 ימים בטבע הקסום של חאן גמלייה בערבה

28 סדנאות, 19 מנחים, 6 מתחמי סדנאות ו-3 טקסים  

4-6.4.2024

BG 03.webp

כמה?

Artboard 10.png

 ̶₪̶6̶1̶6̶̶

 עם אור ראשון (עד ה-09.09)

717

שעת הקסם (09.09-25.10)

818

 באישון לילה (25.10 עד הכנס)

?איפה

Artboard 11.png

׳חאן גמלייה׳ בערבה

פרטים נוספים על הזנה ולינה

מתי?

Artboard 12.png

4-6.4.2024

התכנסות 

יום ה׳ ה-04.04 ב-16:00

טקס סיום

יום שבת ה-06.04 ב-16:00

BG 04.webp

קסמים שנלמד לחולל

מה בתוכנית?

 יסודות הכישוף

Artboard 15 infinity.png

שימוש בחלימה כפורטל לעולמות נוספים

Artboard 15 infinity.png

מה זה שמאניזם ואיך אפשר להתחבר לאדמה ולשמיים

Artboard 15 infinity.png

שמירת הקשר עם עולם הנסתר בעזרת ארבעת האלמנטים וארבעת רוחות השמיים

Artboard 15 infinity.png

יסודות התקשור

BG 05.webp

מהו כנס הקסם

שלושה ימים בהם נלמד, נתחבר לידע קדום שאבות אבותינו ואמהות אימותינו העבירו מדור לדור כאשר הספיריט הייתה עמוד האש שלהם והשבט היה מקור הכוח.

.נכיר עוד אנשים כמונו וניצור עוצמה גדולה שתהדהד למרחוק ונרגיש תחושת שייכות עמוקה

,מפגש קסום בלב המדבר המאגד את אומנויות המסתורין, כישוף ומאגיה לבנה
.שם נפגוש תחת קורת גג אחת את מיטב  המכשפים וכוהנות הקסם בארץ

תמיד הרגשת שיש לך את 'זה', אבל היית לבד? חווית לא פעם חוויות ׳מוזרות׳ ולא היה לך את מי לשתף בהן?

כנס הקסם לאמנויות הכישוף והמסתורין הוא המקום שלך להגיע אליו ולהיות ביחד עם השבט שלך

section BG 06.webp

אודליה כהן-גרין יזמת ומפיקת הכנס

על הכנס מהמקור

על כנס הקסם
section BG 07.webp

האנשים שחוו

החוויות של משתתפי הכנס הקודם

"

היי אודליה, רציתי לומר לך תודה על כנס מכושף, מדהים ומלא בריפוי. זכות גדולה הייתה לי להיות בסביבה של מכשפות עם אנרגיה כל כך חזקה וכל כך רכה ונעימה. זה היה מרחב כל כך מיוחד עבורי. תודה לך על היצירה המופלאה שלך. התרגשתי מאוד כל הסופש ולא מצאתי את הרגע לבוא אלייך ולומר לך את זה

רק שלא תפסיקו ליצור עבור העולם כאלו אירועים.

דותן פלץ

"

section BG 08.webp

מנחי הכנס

אודליה כהן-גרין

יזמת ומפיקת הכנס

מאסטרית בעולמות הרוח והקשבה למסתורין. מחברת אנשים לתדר קסם וסנכרון. כוהנת קסם מבטן ומלידה. ב15- שנה האחרונות מלווה ומנחה א.נשים לחיים של נוכחות, בהירות, זיקוק, אהבה ומיניות בריאה.

הוגה ומנחת הקורס ׳אמנות הקסם והכישוף׳ – חניכה לחיים של קסם רפאות הרוח - להסיר את הוילון שבין הממדים

לקרוא לכנס על קסם וכישוף  MAGIC AWAKENING
דורש ביצים וביציות גם יחד

לעמוד בגאון מאחורי המילים הללו זה מסע חיים.


אני מאמינה שישנה תנועה חדשה בעולם שמבקשת לקרות

אנרגיית קסם שמבקשת להזכיר לנו שאנחנו לא לבד,שאנחנו טובים ועוצמתיים יותר ביחד, שכוונת לב טובה היא חוזק שלדמיון יש מלא כח, שאינטואיציה היא דבר חשוב ושיחסים בריאים הם הבסיס לרישות אנרגטי שעושה קסמים בעולם. 

מנחים
התוכנייה
המקום
section BG 09.webp

חאן גמלייה

 גמלייה במדבר הוא מרחב יפייפה. יש בו מקום וביטוי לכל ארבעת האלמנטים.
מרחב של קסם בפני עצמו שפותח אל מרחב הקסם הפנימי.
מיקום הכנס שם הוא כדי ליצור הפריה הדדית עם המקום ולייצר נקודה בזמן מרחב, שתהדהד קדימה ואחורה על ציר הזמן. צפון דרום מזרח מערב על ציר המרחב.
Shanini Art תכשף לנו את המרחב באומנות קסומה!

הגעה לכנס בתחבורה ציבורית:


ישנה תחנת אוטובוס מול החאן. 
זו תחנת צומת עין יהב. אליה צריך להגיע.

 

 תחבורה ציבורית בשבת:
קווים 390, 393
יוצאים מצומת עין יהב ב:
12:25 - 15:25 - 17:25

הסדנאות בכנס

 • 16:30-18:30 - כישוף כנעני (הרצאה) - שלי אשכולי
  היכולת לנחש את העתיד לבוא טמונה בהנחה שהאלים לא רק קובעים את העתיד - אלא גם מעניקים לבני האדם את המפתח לגילוי הסודות. כיצד מתקשרים עם האלים, ובאילו דרכים ניסו מכשפי קדם להשפיע על גורלות? אילו לחשים נאמרו בציבור ואילו היו שמורים רק לכוהנות ולמקדשים? מדוע התרבות העברית אוסרת כל מגע עם כוח הקסם הזה - ואילו חלופות היא מציעה למאמין השרוי במצוקה? על כישופים ולחשים קדמוניים, שיטות נבואה, הטיית גורל - ועל האמונה של הרוח המקומית.
 • 16:30-18:30 מפגש עם מלכת המסתורין - מיכל זהרה סלע מור
  האלה הקטה נמצאת בצמתי הדרכים החשוכות, במעברים ובהחלטות של המבקשות.ים להחיות או להמית משהו בחייהן.ם. יחד נצא למסע מרטיט חושים ופותח דלתות אל המיסתורין שם נפגוש את הקטה ממש בתוכנו. נדהר על רוח התוף השמאני למסע של גילוי וחיבור לצומת בה כל אחד.ת עומד.ת. נכין להקטה קמע מכושף עם התפילות שלנו, ונצעד בשעת חושך בצעדה טקסית אל צומת משולשת - אחד המקומות והזמנים בהם האנרגיה של הקטה חזקה במיוחד - שם ניתן לה את מתנתנו בצד הדרך, עם כוונה ליצור קשר בוטח ומחודש עם המסתורין וחיבור לרוח התומכת של הקטה בצומת האישית שלנ
 • 16:30-18:30 - שערים קסומים - יאיר לביא
  במשך אלפי שנים אנשים מדווחים על מפגשים עם ישויות על טבעיות, שדים ורוחות. כיום, למרות שהנושא עדיין נחשב לטאבו, אנשים מתחילים לשתף מחדש על אותם המפגשים ואלפי העדויות המצטברות מחייבות גם את עולם המדע להבין שהמציאות היא הרבה יותר ממה שנראה לעין. במעגל יאיר לביא יספר על מפגשו רב השנים עם אותו עולם ועל הפוטנציאל הבלתי ייאמן של צמיחה אישית ורוחנית הטמונה באותם המפגשים. המשתתפים מוזמנים לשתף את חוויותיהם האישיות, להסתקרן ולשאול.
 • 20:00-21:45 טקס פתיחה חגיגי בסימן 3 עם אודליה כהן גרין, אילה אלישע ואלון מור
  כאשר פותחים פורטל למימדים נוספים, עוצמת הקבוצה, ההגנה והשמירה, הכנת המיכל ודיוק התדרים שרוצים שירדו, כל אלו חשובים מאין כמוהם. טקס הפתיחה הינו טקס שבו כולנו עולים על אותה החללית, המלווה בהדרכות הרוחניות ומתודרת באנרגיות שיעיפו אותנו גבוה גבוה.
 • 22:00-24:00 מסע מוסיקלי קסום עם אורלי עטר
  מסע מוזיקלי, צלילה חופשית אל עולמות הצלילים עוקף את המיינד ומניע את הגוף.
 • 22:00-24:00 להתעורר לחלימה - גלעד זוהר
  עולם החלימה הינו עולם קסום אשר מוגש לנו בצורה מוצפנת. החלימה שלנו מכילה בתוכה רבדים של הנפש והאישיות, לצד רבדים של הנשמה ומסעה בחיים האלה. הכרות עם עולם החלימה והיכולת להיכנס אליו ולסייר בו פותחת שער משמעותי ליכולת שלנו להקשיב לקולה של הנשמה, להעמיק את ההתמסרות לקול זה ולהביא משם הכוונה, שחרור ורפואה לגוף, לנפש ולנשמה. במהלך הסדנה נחשף אל שער החלימה ונלמד את ראשיתה של הדרך. נתנסה, נתרגל ונקבל כלים להמשך עבודה עם עולם החלימה.
 • 22:00-24:00 טקס ירח אפל - רינה קסם
  התכנסות מאגית בתקופת ירח אפל היא הזדמנות אידיאלית לעבוד עם החצי האפל של מחזור הלידה-חיים-מוות, אותה ירידה שאולה שהיא מוטיב חוזר בכל המיתולוגיות, בחניכה ובחיים, שעל כל מכשפה להכיר באופן אינטימי. בטקס נסכים לחוות את אזורי החושך הנוכחיים בחיינו, האישיים והקולקטיביים, ונחקור איזה שינויים הם באים לחולל בנו, מה נוכל ללמוד מהם, ואיך להתנהל מתוך הכרה בהכרחיות המחזור כולו. נעבוד לפי מתכונת קלאסית עם טיהור, השתרשות, הטלת מעגל, קריאה לכוחות, מדיטציה מונחית למחצה, עבודה קולית ושיתוף. ייתכן וישולבו עוד אלמנטים טקסיים. נשמור על מיכל אחראי של תמיכה אחת בשנייה ושל כוחות מיטיבים.
 • 22:00-24:00 מעבר לגבולות הגוף - יאיר לביא
  האם התודעה כבולה תמיד אל הגוף או שניתן לפרוץ את הגבולות הפיזיים שלנו? בסדנא זו נלמד איך במספר צעדים פשוטים ובעזרת התמדה ואימון - כל אחד מאיתנו יכול להרחיב את גבולות התודעה, לרחף אל מחוץ לגוף, לרפא את עצמו ועוד. בסדנא נתרגל טכניקה שמסייעת לרכוש את המיומנויות הללו ונבנה תוכנית עבודה שתאפשר לכל מי שמעוניין בכך להמשיך ולתרגל עוד.
 • 22:00-1:00 סווט לודג' - טקס הזעה מסורתי- סוף יור
  הסווט-לודג' הוא טקס טיהור שקיים מזה אלפי שנים ברחבי אמריקה. במימד הארצי, נשב במעגל בתוך אוהל מסורתי מכוסה שמיכות, אליו נכניס אבני בזלת לוהטות ונמזוג עליהן מים. נזיע יחד, נשיר, נתפלל, נפתח את הלב, נצחק, נבכה, ונתן לכל רגש לצוף 🌊 במימד הרוחני והרגשי, נפגוש עומקים חדשים בעצמנו, נתנקה, נתחבר לשבט, לסביבה, ולמשפחת האדמה הגדולה 🦬 אהו מיטאקויה אויאסין! *הכניסה לסווט לודג' מותנית בהרשמה מראש בוולקאם סנטר ותשלום של 100 ש"ח. *מותנה בכמות נרשמים מינימאלית.
 • 09:00-12:00 הכנת קטורת - בנימין שהם
  סדנת הכנת קטורת רפואה אישית תנחה אותך למצוא חיבורים בין נושאים נפשיים לעשנים של צמחי מרפא. במהלך הסדנה תכיני לעצמך קטורת רפואה אישית בעבודת יד, מצמחי מרפא מקומיים. בסיום הסדנה תקחי איתך את הקטורות לשימוש בבית, בקליניקה, או בכל חלל אשר תרגישי לנכון להשרות עליו את האנרגיה אשר הטענת לתוכה.
 • 09:00-12:00 הקסם של בריאת מציאות בדרך הגודהה - טל קרן כץ
  כולנו רוצים להיות מאושרים, בריאים, שמחים, ועשירים. לא תמיד הדרך לשם כל כך קלה וברורה. בהרבה תקופות בחיים נרגיש קושי במערכות יחסים, לחץ כלכלי, סטרס בחיי היומיום או קושי במציאת זוגיות. בסדנה נלמד כלים עוצמתיים וקלים שיאפשרו לנו לייצר תהליך שינוי של כל אלו באופן מיידי ולקחת בעלות ואחריות על מציאות חיינו. נהפוך להיות קוסמים שמייצרים בחיים תנועה עוצמתית מאד בצורה קלה.
 • 09:00-12:00 שחזור גלגולים למציאת המכשפה שבתוכי - אודליה כהן גרין
  שחזור גלגולים היא אחת מהטכניקות הכי יעילות להעלות דברים מן האוב אל המודע. בסדנה ייחודית זו נגיע כל אחת ואחד לגלגול בו ויתרנו על כוחות הכישוף שלנו ונצא למסע להחזרה של רסיסי נשמתנו על מנת שנהיה יותר אנחנו. אל תחמיצו!
 • 09:00-12:00 כח הדיבור בעולם הכישוף - שמואל שאול
  בעולם הכישוף העברי העולם נברא בעזרת הדיבור, ׳ויאמר אלהים יהי...׳. זוהי רמת הכישוף הפשוטה ביותר אך גם הגבוהה ביותר, וכדי להגיע אליה יש לעבור חניכה דרך שלבים שונים שבהם המכשף לומד לברוא עולם בעזרת כוח הדיבור שלו. במהלך הסדנה נעבור על השלבים השונים של החניכה, ונחווה ונתרגל את הטעם הראשוני שלהם.
 • 09:00-12:00 חיבור לקאלי שבתוכנו - מיכל זהרה סלע מור
  קאלי היא האלה ההינדית השחורה, העוצמתית, הזועמת והמפחידה שחיה בתוך כולנו. זו שיחד עם כל התכונות הללו, היא גם אם מגוננת חסרת תקנה. יחד ניתן לה ולצבע שלה מקום בתוכנו, נכיר בצד האפל שלנו ונברך אותו כחלק ממי שאנחנו, נראה את האור ואת היופי שיש בו ונתחבר לתדר האימהי הבלתי מתפשר של קאלי.
 • 12:30-14:00 תקשור דרך הקול - בראיוני
  בתוך הקול שלנו יש צפנים וקודים שטומנים בתוכם מסרים מתוקשרים עברנו. בסדנה הייחודית הזאת אראה לכם איך אני מתקשרת ומקבלת מסרים מתוקשרים על העבר, ההווה וגם העתיד דרך הקול שלכם, אראה לכם איך באמצעות הקול אפשר לזהות חסמים ולשחרר אותם וליצור בתוכה את המציאות שאנחנו רוצים. סדנה מעצימה, ייחודית ומהנה.
 • 12:30-14:00 לראות רוח לדבר אור - אילה אלישע
  ראיה רוחית ואנרגטית היא יכולת נרכשת הטמונה בכולנו. אנחנו רק צריכים לעורר חושים רדומים ולשנות פרספקטיבה. בסדנא חווייתית ועתירת ידע נבין את העקרונות לפיתוח ראייה רוחית, נכיר את הגופים האנרגטיים ואת אברי החישה האנרגטית, ונלמד פרקטיקות מסורתיות פשוטות למעברים אפקטיביים בין מצבי חישה.
 • 12:30-14:00 מבוא לכישוף - אליזבט זוהר
  בסדנה נסתכל על הבסיס של כישוף, נלמד את התאוריה והמכניקה העומדת מאחורי טכניקות כישוף שונות וגם נתנסה בכישוף סמלים.
 • 12:30-14:00 נשיפות רפואה - סופיה רוז
  סדנת מסע ומפגש עוצמתי עם רפואת האוויר. חניכה לריפוי בנשיפות רפואה. ידע עתיק מאוד ועוצמתי ביותר המגיע משושלת שמאני שבט המאיה הקורנדרוס, לשינוי וייצוב גופי האור, ההילה, הגוף האתרי וגופי הרגש והגוף.
 • 15:30-17:30 טארנס דאנס - אליזבט זוהר
  שעה של תנועה, שחרור והרפיה עמוקה לתוך מדיטציה. ריקוד הוא הטקס המגיע לפני המילים והכישוף המגיע לפני הכלים. בסדנה נלמד איך להשתמש בתנועה כדרך לשינוי מצב תודעה.
 • 15:30-17:30 מבוא לחכמת הזמן הטבעי של המאיה- אלון מור
  סדנה מרתקת בה תכירו את הסימן האישי שלכם ותגלו איך חכמת הזמן הטבעי של המאיה יכולה לעזור לכם לצאת מתקיעות, לקבל החלטות נכונות, לשפר מערכות יחסים ולפתור קונפליקטים עם בני משפחה וחברים.
 • 15:30-17:30 ריפוי שושלות - רינה קסם
  כיום המושג "העברה בין דורית" מוכר, וקיימות מספר גישות המתייחסות לקשיים שירשנו משושלות הדם שלנו. ריפוי שושלות של אנססטרל מדיסין, שפיתח דניאל פור, מתיישר עם פרקטיקות מאגיות מסורתיות, כאשר הוא מבוסס על יצירת תקשורת ישירה ושיתוף פעולה עם קולקטיב המתים העוצמתיים בשושלות שלנו כדי להביא ריפוי לשושלת כולה ולזכות בברכות, בהכוונה ובעוצמה הנובעות משושלת רציפה במיטבה. בסדנא אסביר את העקרונות בבסיס הגישה ונתנסה בצעדים הראשונים של הפרקטיקה, עם דגש על עבודה טקסית בטוחה.
 • 15:30-17:30 איך כותבים כישוף - חלי טל שלם
  מכשפה שניסתה / רחל חלפי "היא ניסתה למזער את עצמה - זה לא עזר לה. שום כישוף לא עזר לה. שום לחש לא עזר לה. היא יצאה הכי גדולה." בסדנה נתנסה בקריאה וכתיבת טקסטים מכשפים ומלאי קסם ונצא ממנה גדולות כמו שאנחנו (לכל הפחות).
 • 15:30-17:30 מגשימה בחומר - קרן לוי
  מה אם הייתי אומרת לך שלהגשים זה קל? שלהיות אישה מחוללת ומייצרת, בוראת מציאות וקסם זה ידע שטמון בך. שאת יכולה להקשיב עמוק פנימה ולשמוע את הגוף שלך, ההוויה שלך והמהות העמוקה שלך משוחחים איתך בכל רגע ורגע. מה אם הייתי אומרת שלהגשים חלומות, כמו להגשים חומר, זו פעולה שבאה מתוך הוויה שבאה מתוך הקשבה שבאה מתוך נדיבות ושנדיבות היא מילת המפתח שלך להגשמה? מגשימה בחומר היא לא עוד סדנה, היא מסע לתוך תמצית ההגשמה שלכם. ביחד נזהה את הכוחות, הכלים, המחירים ומימוש הקסם שברצונך ליצור. בואו ללמוד ולהתאמן על הקוסמת/קוסם שאתם .
 • 22:00-1:00 סווט לודג' - טקס הזעה מסורתי- סוף יור
  הסווטלודג' הוא טקס טיהור שקיים מזה אלפי שנים ברחבי אמריקה. במימד הארצי, נשב במעגל בתוך אוהל מסורתי מכוסה שמיכות, אליו נכניס אבני בזלת לוהטות ונמזוג עליהן מים. נזיע יחד, נשיר, נתפלל, נפתח את הלב, נצחק, נבכה, ונתן לכל רגש לצוף 🌊 במימד הרוחני והרגשי, נפגוש עומקים חדשים בעצמנו, נתנקה, נתחבר לשבט, לסביבה, ולמשפחת האדמה הגדולה 🦬 אהו מיטאקויה אויאסין! *הכניסה לסווט לודג' מותנית בהרשמה מראש בוולקאם סנטר ותשלום של 100 ש"ח.
section BG 10.webp
moons icon.png

למידע נוסף והרשמה לכנס
מלאו פרטים בטופס

לאחר מילוי הפרטים בטופס:
1)פרטים על הלינה ועל ההזנה נמצאים בדף שמופיע לאחר מילוי הפרטים.

2)תועברו לטופס תשלום מאובטח (כמות המשתתפים בכנס מוגבלת, מומלץ להקדים ולשלם כדי להבטיח את מקומכם). 
3) תקבלו באופן מידי מייל עם מידע נוסף על הכנס 

 

בכל שאלה ניתן להשיג אותנו גם:
בווצאפ 054-6664000 או במייל  info@ocgmagic.co.il

רישום והזמנה
Odelia-landing_page_Logo.png

זמינים עבורך לכל שאלה

bottom of page