top of page
Odelia-landing_page_BG-02.webp

כנס הקסם

אומנויות הכישוף והמסתורין

Odelia-landing_page_star.png

3 ימים בטבע הקסום של חאן גמלייה בערבה

28 סדנאות, 19 מנחים, 6 מתחמי סדנאות ו-3 טקסים  

16-18/5/2024

אודליה כהן-גרין יזמת ומפיקת הכנס

על הכנס מהמקור

על כנס הקסם
BG 05.webp

מהו כנס הקסם

שלושה ימים בהם נלמד, נתחבר לידע קדום שאבות אבותינו ואמהות אימותינו העבירו מדור לדור כאשר הספיריט הייתה עמוד האש שלהם והשבט היה מקור הכוח.

.נכיר עוד אנשים כמונו וניצור עוצמה גדולה שתהדהד למרחוק ונרגיש תחושת שייכות עמוקה

,מפגש קסום בלב המדבר המאגד את אומנויות המסתורין, כישוף ומאגיה לבנה
.שם נפגוש תחת קורת גג אחת את מיטב  המכשפים וכוהנות הקסם בארץ

תמיד הרגשת שיש לך את 'זה', אבל היית לבד? חווית לא פעם חוויות ׳מוזרות׳ ולא היה לך את מי לשתף בהן?

כנס הקסם לאמנויות הכישוף והמסתורין הוא המקום שלך להגיע אליו ולהיות ביחד עם השבט שלך

BG 04.webp

קסמים שנלמד לחולל

מה בתוכנית?

 יסודות הכישוף

Artboard 15 infinity.png

שימוש בחלימה כפורטל לעולמות נוספים

Artboard 15 infinity.png

מה זה שמאניזם ואיך אפשר להתחבר לאדמה ולשמיים

Artboard 15 infinity.png

שמירת הקשר עם עולם הנסתר בעזרת ארבעת האלמנטים וארבעת רוחות השמיים

Artboard 15 infinity.png

יסודות התקשור

סדנאות ותכניה
BG 03.webp

כמה?

Artboard 10.png

888

 לכל הסדנאות

*למעט הסווט לודג'-100 שח
וסדנת הכנת הקטורות - 30 שח.

?איפה

Artboard 11.png

׳חאן גמלייה׳ בערבה

פרטים נוספים על הזנה ולינה

מתי?

Artboard 12.png

16-18/5

התכנסות 

יום ה׳ ה-16.05 ב-16:00

טקס סיום

יום שבת ה-18.05 ב-16:00

הסדנאות בכנס

 • 16:30-18:30 - כישוף כנעני (הרצאה) - שלי אשכולי
  היכולת לנחש את העתיד לבוא טמונה בהנחה שהאלים לא רק קובעים את העתיד - אלא מעניקים לבני אדם את המפתח לגילוי סודותיו. כיצד תקשרו במזרח הקדום על האלים, ובאילו דרכים ניסו מכשפי קדם להשפיע על גורלות? אילו לחשים נאמרו בציבור ואילו היו שמורים רק לכוהנות ולמקדשים? מדוע התרבות העברית אוסרת כל מגע עם כוח הקסם הזה, ואילו חלופות היא מציעה למאמין השרוי במצוקה? על כישופים ולחשים קדמוניים, שיטות נבואה, הטיית גורל - ועל האמונה והרוח העברית. תוכניה סדנאות ותיאורים לפי מנחים רשימת מנחים מעודכנת היכולת לנחש את העתיד לבוא טמונה בהנחה שהאלים לא רק קובעים את העתיד – אלא מעניקים לבני אדם את המפתח לגילוי סודותיו. כיצד תקשרו במזרח הקדום עם האלים, ובאילו דרכים ניסו מכשפי קדם להשפיע על גורלות? אילו לחשים נאמרו בציבור ואילו היו שמורים רק לכוהנות ולמקדשים? מדוע התרבות העברית אוסרת כל מגע עם כוח הקסם הזה, ואילו חלופות היא מציעה למאמין השרוי במצוקה? על כישופים ולחשים קדמוניים, שיטות נבואה, הטיית גורל – ועל האמונה והרוח העברית.
 • 16:30-18:30 ריפוי השושלות - רינה קסם
  כיום המושג "העברה בין דורית" מוכר, וקיימות מספר גישות המתייחסות לקשיים שירשנו משושלות הדם שלנו. ריפוי שושלות של אנססטרל מדיסין, שפיתח דניאל פור, מתיישר עם פרקטיקות מאגיות מסורתיות, כאשר הוא מבוסס על יצירת תקשורת ישירה ושיתוף פעולה עם קולקטיב המתים העוצמתיים בשושלות שלנו כדי להביא ריפוי לשושלת כולה ולזכות בברכות, בהכוונה ובעוצמה הנובעות משושלת רציפה במיטבה. בסדנה אסביר את העקרונות בבסיס הגישה ונתנסה בצעדים הראשונים של הפרקטיקה, עם דגש על עבודה טקסית בטוחה.
 • 16:30-18:30 מבוא לחכמת המאיה - אלון מור
  סדנה מרתקת בה תכירו את הסימן האישי שלכם ותגלו איך חכמת המאיה יכולה לעזור לכם לצאת מתקיעות, לקבל החלטות מדויקות (יותר), לשפר מערכות יחסים ולפתור קונפליקטים עם בני משפחה וחברים.
 • 16:30-18:30 הצצה למימד הפיות - מיכל זהרה סלע מור
  מפגש של הכרה בעולם הפיות, שזור בסיפורי אגדות על יצורי קסם, תפיסות שונות במסורות חוכמה עתיקות, שיתופים וסיפורי פיות של המשתתפים.ות, שתיית תה אפונת הפרפר בצורה טקסית עם היכרות של הסיפור העתיק והמיתולוגי שלו המחובר לפיות ולקסם. נדבר על חגי פיות ונכין מתנה עבורן.ם שנגיש להן.ם באהבה.
 • 20:00-21:45 טקס פתיחה חגיגי עם אודליה כהן גרין ואיילה אלישע
  כאשר פותחים פורטל למימדים נוספים, עוצמת הקבוצה, ההגנה והשמירה, הכנת המיכל ודיוק התדרים שרוצים שירדו, כל אלו חשובים מאין כמוהם. טקס הפתיחה הינו טקס שבו כולנו עולים על אותה החללית, המלווה בהדרכות הרוחניות ומתודרת באנרגיות שיעיפו אותנו גבוה גבוה.
 • 22:00-24:00 קסם מבעד לצלילים עם Sêlva
  מסע מוזיקלי עם סלווה • Dj Sêlva • שמגיעה עם האנרגיה המרפאת של הג׳ונגלים, מתוך השורשים העמוקים של המסתורין ותכשף אותנו במסע מוסיקלי מלא קסם והרפתקאה. בואו להתמסר אל הגוף והצלילים. לרפואת המוסיקה.
 • 22:00-1:00 סווט לודג' - סוף יור
  בואו לחוות את האלכימיה הקסומה שבחיבור <אבן>אש<>מים<אויר> אל הלב, כדי לפתוח ערוץ עוצמתי של תפילה וטרנספורמציה ❤️‍ הסווט-לודג' הוא טקס מעבר וטיהור מסורתי שקיים מזה אלפי שנים ברחבי אמריקה. במימד הארצי, נשב במעגל על האדמה בתוך אוהל חשוך, אליו נכניס אבני בזלת לוהטות, ונמזוג עליהן מים. נזיע יחד, נשיר, נתפלל, נפתח את הלב, נצחק, נבכה, ונתן לכל רגש לצוף 🌊 במימד הרוחני והרגשי, נפרוץ את גבולות איזור הנוחות שלנו, נפגוש עומקים חדשים בעצמנו, נתנקה, נתחבר לשבט, למשפחת האדמה, ולרוח הגדולה🦬 אהו מיטאקויה אויאסין! *הכניסה לסווט לודג' מותנית בהרשמה מראש בוולקאם סנטר ותשלום של 100 ש"ח. *מותנה בכמות נרשמים מינימאלית.
 • 09:00-11:45 הכנת קטורת - בנימין שהם
  סדנת הכנת קטורת רפואה אישית תנחה אותך למצוא חיבורים בין נושאים נפשיים לעשנים של צמחי מרפא. במהלך הסדנה תכיני לעצמך קטורת רפואה אישית בעבודת יד, מצמחי מרפא מקומיים. בסיום הסדנה תיקחי איתך את הקטורות לשימוש בבית, בקליניקה, או בכל חלל אשר תרגישי לנכון להשרות עליו את האנרגיה אשר הטענת לתוכה. *מותנה בהרשמה מוקדמת ובתשלום של 30 ש"ח בדוכן השרפים.
 • 09:00-11:45 כוח הדיבור בעולם הכישוף - שמואל שאול
  בעולם הכישוף העברי העולם נברא בעזרת הדיבור, ׳ויאמר אלהים יהי...׳. זוהי רמת הכישוף הפשוטה ביותר אך גם הגבוהה ביותר, וכדי להגיע אליה יש לעבור חניכה דרך שלבים שונים שבהם המכשף לומד לברוא עולם בעזרת כוח הדיבור שלו. במהלך הסדנה נעבור על השלבים השונים של החניכה, נחווה ונתרגל את הטעם הראשוני שלהם.
 • 09:00-11:45 שחזור גלגולים למציאת המכשפה שבתוכי - אודליה כהן גרין
  שחזור גלגולים היא אחת מהטכניקות הכי יעילות להעלות דברים מן האוב אל המודע. בסדנה ייחודית זו נגיע כל אחת ואחד לגלגול בו ויתרנו על כוחות הכישוף שלנו ונצא למסע להחזרה של רסיסי נשמתנו על מנת שנהיה יותר אנחנו. אל תחמיצו!
 • 09:00-11:45 בריאת מציאות בדרך הגודהה - טל קרן כץ
  כולנו רוצים להיות מאושרים, בריאים, שמחים ועשירים. לא תמיד הדרך לשם כל כך קלה וברורה. בהרבה תקופות בחיים נרגיש קושי במערכות יחסים, לחץ כלכלי, סטרס בחיי היומיום או קושי במציאת זוגיות. בסדנה נלמד כלים עוצמתיים וקלים שיאפשרו לנו לייצר תהליך שינוי של כל אלו באופן מיידי ולקחת בעלות ואחריות על מציאות חיינו. נהפוך להיות קוסמים שמייצרים בחיים תנועה עוצמתית מאד, בצורה קלה.
 • 09:00-11:45 הזמנה לטקס חגיגות בלטיין: חג האש והתשוקה- מיכל זהרה סלע מור
  יחד נכיר את חג השמש העתיק של האש והתשוקה החוגג את תחילת הקיץ ואת מעשה האהבה הגדול של אמא אדמה ואבא שמיים. החג של הפירות והג'וס. בסדנה נדליק אש מקודשת, נרקח לנו משקה חושני ונכיר בפירות שקצרנו בשנה האחרונה. נתלה סרטי תפילה בטקס עתיק של הלבשת עץ, ולסיום נקפוץ כמיטב המסורת העתיקה מעל האש, תוך קריאה של מה שנבקש לשחרר מעלינו.
 • 12:15-14:00 מבוא לכישוף - אליזבט זוהר
  בסדנה נסתכל על הבסיס והתאוריה העומדת מאחורי עולם הכישוף מנקודת מבט המשלבת וויקה וכאוס מג'יק ונתרגל את המכניקה העומדת מאחורי עולם הקסם. בסיום הסדנה נתנסה בכישוף סמלים מהבסיס ומעלה.
 • 12:15-14:00 תבונת הרחם - גל מלר
  איך ליצור מציאות מתוך הרחם . הרחם היא הלב השני שלנו, הלב התחתון שעובד בסנכרון ללב העליון. הרחם מחברת אותנו לתנועת המחזוריות הטבעית, האישית והפלנטרית, שמסנכרנת אותנו עם המחזוריות של הבריאה כולה. היא אוצרת בתוכה את היכולת ליצירת חיים ואת התבונה שמורה אילו חיים נרצה ליצור. בואו לסדנה שהיא טקס להפעלת הקסם של הרחם, ולחיבור שלנו אליה
 • 12:15-14:00 לראות רוח לדבר אור - איילה אלישע
  ראיה רוחית ואנרגטית היא יכולת נרכשת הטמונה בכולנו. אנחנו רק צריכים לעורר חושים רדומים ולשנות פרספקטיבה. בסדנה חווייתית ועתירת ידע, נבין את העקרונות לפיתוח ראייה רוחית, נכיר את הגופים האנרגטיים ואת איברי החישה האנרגטית ונלמד פרקטיקות מסורתיות פשוטות למעברים אפקטיביים בין מצבי חישה.
 • 12:15-14:00 הצילו את המכשפה - נירית שפירא וקרני צור
  על צייד מכשפות, זיכרונות לנו מימים עברו ותהליך איזון שיזמין אותנו להיזכר. סדנה שעוסקת בחיים אחרים - סיפורי מכשפות, תהליך איזון חיים במרכזו תיבחר נציגה זוכרת ונראה מה מבקש לעלות ואיך אפשר לתקן את העבר וההווה. שיתוף וחוויה.
 • 15:30-16:30- טראנס דאנס (שעה) - אליזבט זוהר
  בימי קדם היה נהוג להשתמש בריקוד כחלק מהותי מעבודת הכישוף והטקס. איך נוכל להשתמש בטראנס דאנס כחלק מעבודת הטקסים האישית שלנו? בסדנה נחווה ריקוד משחרר ועמוק לתוך עומק התודעה שלנו ונלמד איך הגוף מתחבר לעבודת הקסם.
 • 15:30-17:30 כישוף מעשי למתחילים - תמיר ארז
  מהם עקרונות הכישוף לפי מסורת הוויקה - המסורת העתיקה של המכשפות? איך עשו פעם כשפים ואיך עושים היום? ניזכר במכשפ.ה שאנחנו וביכולות שלנו, נלמד את העקרונות האלה וכיצד לפעול לפיהם בצורה מיטיבה בעולם. לבסוף נקיים טקס שבו נבצע את הכישוף בפועל.
 • 15:30-17:30 טקס כישוף הגשמה לטובת הכלל - רינה קסם
  ירח שמתמלא בין בלטיין (אחת במאי), ליום הארוך בשנה, זאת העונה הפורה ומלאת החיים ביותר. זמן מושלם לטקס של מניפסטינג – הבאת הרצון שלנו לכדי מימוש מוחשי בעולם. זה המאני-טיים לכישופי הגשמה. יתרה מזאת, בהתכנסות נהנה ממאגר כוחות קסם יוצא דופן. זאת הזדמנות נדירה לרתום את כל אלו לתפקיד המסורתי של המכשפה – יצירת מציאות מטיבה לטובת השבט כולו, גם מתוך מצבי קיצון. נערוך טקס פעיל וחוויתי, בעזרת מקורות החוכמה והכוח הקדומים, בעבודה אנרגטית טקסית מסורתית ובטוחה, במטרה להזין שינוי חיובי מהותי בשדה הרחב.
 • 15:30-17:30 שמאניזם אסטרולוגי - דוקטרינת שלוש השמשות - מיכאל אופק
  שורשי המאגיה האסטרולוגית נטועים בתקופה הפרה-הסטורית, בתרבויות וזרמים שמאניים ומאגיים קדומים. חוכמה זו היגרה מסביב לעולם והשפיעה גם על התפתחותן של כתות מסתורין וחניכה במזרח התיכון. מסורות אלה שימרו דרכים לשינוי מצבי תודעה, יצירת מצבים אקסטטיים, ועבודה עם ״האש הסודית״. מודל שלוש השמשות המתואר בטקסטים תאורגיים מהווה מפתח אב לעבודה זו, ונמצא בהלימה מובהקת עם מודלים דומים של מסורות מאגיות-שמאניות קדומות מסביב לכדור. בסדנה נלמד את עקרונות המודל, נחקור את הקשר בין מבנה היקום למבנה הנפש ומערכת האנרגיה של האדם, וניישם את התאוריה בתרגול מאגי חוויתי.
 • 15:30-17:30 סדנת חיבורים לפי חכמת המאיה - אלון מור
  ההזדמנות הכי טהורה שיש לפגוש את חכמת המאיה בחיים האמיתיים. בסדנה תזכו לפגוש בין השאר, אנשים בסימן האתגר והתומך שלכם ותרגישו איך המאיה עובדת ברגע האמת במציאות עצמה.
 • 20:30-22:00 אחוות מכשפים ומכשפות - טקס מרכזי עם שמואל שאול
  להצטרף לאחוות המכשפים.ות. אחוות המכשפות.ים היא מעגל של אנשים שלכולם תודעה גבוהה, לב טוב שרוצה לברוא עולם טוב יותר ובעיקר כוחות מיוחדים שמאפשרים זאת. כוחו של המעגל הוא בשירות משותף למען הברואים.ות. במהלך הטקס נעבור את השלבים השונים שבדרך להיות חלק ממנו, ונחקור ונגלה אם תודעת הכישוף היא חלק מהוויתנו ומהשירות שלנו. אהיה אשר אהיה
 • 22:00-01:00 מסע מוסיקלי מכושף עם Sêlva -
  סלווה שבאה ממעבי הג׳ונגל, הולכת לפרוש כנפיים ולקחת אותנו למסע רפואה אקסטטי בין תרבויות העולם, בסים מענגים, מכשפות, תפילות וחגיגה אקזוטית.
 • 22:00-1:00 סווט לודג' - סוף יור
  בואו לחוות את האלכימיה הקסומה שבחיבור <אבן>אש<>מים<אויר> אל הלב, כדי לפתוח ערוץ עוצמתי של תפילה וטרנספורמציה ❤️‍🔥 הסווט-לודג' הוא טקס מעבר וטיהור מסורתי שקיים מזה אלפי שנים ברחבי אמריקה. במימד הארצי, נשב במעגל על האדמה בתוך אוהל חשוך, אליו נכניס אבני בזלת לוהטות, ונמזוג עליהן מים. נזיע יחד, נשיר, נתפלל, נפתח את הלב, נצחק, נבכה, ונתן לכל רגש לצוף 🌊 במימד הרוחני והרגשי, נפרוץ את גבולות איזור הנוחות שלנו, נפגוש עומקים חדשים בעצמנו, נתנקה, נתחבר לשבט, למשפחת האדמה, ולרוח הגדולה 🦬 אהו מיטאקויה אויאסין! *הכניסה לסווט לודג' מותנית בהרשמה מראש בוולקאם סנטר ותשלום של 100 ש"ח. *מותנה בכמות נרשמים מינימאלית.
מנחים
מי אני
section BG 08.webp

מנחי הכנס

אודליה כהן-גרין

יזמת ומפיקת הכנס

מאסטרית בעולמות הרוח והקשבה למסתורין. מחברת אנשים לתדר קסם וסנכרון. כוהנת קסם מבטן ומלידה. ב15- שנה האחרונות מלווה ומנחה א.נשים לחיים של נוכחות, בהירות, זיקוק, אהבה ומיניות בריאה.

הוגה ומנחת הקורס ׳אמנות הקסם והכישוף׳ – חניכה לחיים של קסם רפאות הרוח - להסיר את הוילון שבין הממדים

לקרוא לכנס על קסם וכישוף  MAGIC AWAKENING
דורש ביצים וביציות גם יחד

לעמוד בגאון מאחורי המילים הללו זה מסע חיים.


אני מאמינה שישנה תנועה חדשה בעולם שמבקשת לקרות

אנרגיית קסם שמבקשת להזכיר לנו שאנחנו לא לבד,שאנחנו טובים ועוצמתיים יותר ביחד, שכוונת לב טובה היא חוזק שלדמיון יש מלא כח, שאינטואיציה היא דבר חשוב ושיחסים בריאים הם הבסיס לרישות אנרגטי שעושה קסמים בעולם. 

section BG 07.webp

האנשים שחוו

החוויות של משתתפי הכנס הקודם

"

קניתי כרטיס ושלחתי לחברות . אני רוצה לשתף אותך שמהכנס הקודם קרו לי פלאים וקסמים,  כיום אני מציגה את עצמי כמכשפה טובה וגאה בזה . הכנס ריפא משהו בפנים,  בעמוק . מטורף

אורלי יריב כהן

"

המקום
section BG 09.webp

חאן גמלייה

 גמלייה במדבר הוא מרחב יפייפה. יש בו מקום וביטוי לכל ארבעת האלמנטים.
מרחב של קסם בפני עצמו שפותח אל מרחב הקסם הפנימי.
מיקום הכנס שם הוא כדי ליצור הפריה הדדית עם המקום ולייצר נקודה בזמן מרחב, שתהדהד קדימה ואחורה על ציר הזמן. צפון דרום מזרח מערב על ציר המרחב.
Shanini Art תכשף לנו את המרחב באומנות קסומה!