top of page
כנס קסם

AWAKENING

2_edited_edited.png

כנס הקסם
אומנויות הכישוף והמיסתורין

3 ימים בטבע הקסום של חאן גמלייה בערבה

09-11/11/2023

מחיר?

איפה?

מתי?

09-11/11/2023
יום חמישי התכנסות ב-16:00
יום שבת סיום ב-16:00

₪616 כישוף מוקדם - (עד 09/09)
₪717 שעת הקסם - (עד 25/10)
₪818 סינכרוניות של הרגע האחרון - (עד הכנס)

המקום
מנחים
תוכנייה

חאן גמלייה בערבה

פרטים על הזנה ולינה תמצאו כאשר תקליקו על "קניית כרטיס"

על הכנס
לרכישת כרטיס ועוד פרטים על הזנה ולינה

אנחנו הולכים לעשות קסמים וכישופים!

איך עושים כישוף?
איך אפשר להשתמש בחלימה כפורטל

לעולמות נוספים?
מה זה שמאניזם ואיך אני מתחברת

לאדמה ולשמיים?
איך ארבעת האלמנטים וארבעת רוחות השמיים עוזרים לנו להיות בקשר עם המסתורין?
האם כל אחד יכול לתקשר או רק יחידי סגולה?

כנס קסם

על הכנס

כנס שמאגד את אומנויות המסתורין, כישוף ומאגיה לבנה.

בכנס הקסם נפגוש תחת קורת גג אחת את מיטב המכשפים וכוהנות הקסם בארץ.
אם גם את תמיד הרגשת שיש לך את 'זה', אבל היית לבד..
אם גם אתה חווית חוויות "מוזרות" ולא היה לך את מי לשתף בהן..
כנס הקסם לאמנויות הכישוף והמסתורין הוא המקום להגיע אליו ולהיות ביחד עם השבט שלך.

בואו לשלושה ימים בהם נוכל להשתייך, ללמוד, להתחבר לידע קדום שאבות אבותינו ואמהות אימותינו ידעו והעבירו מדור לדור כאשר הספיריט הייתה עמוד האש שלהם והשבט היה מקור הכוח.
נכיר עוד אנשים כמונו וניצור עוצמה גדולה שתהדהד למרחוק.

על הכנס

אודליה כהן גרין
מפיקת הכנס, מספרת עליו...

לרכישת כרטיס

משתתפי הכנס מספרים עליו...

היי אודליה, רציתי לומר לך תודה על כנס מכושף, מדהים ומלא בריפוי. זכות גדולה הייתה לי להיות בסביבה של מכשפות עם אנרגיה כל כך חזקה וכל כך רכה ונעימה. זה היה מרחב כל כך מיוחד עבורי. תודה לך על היצירה המופלאה שלך. התרגשתי מאוד כל הסופש ולא מצאתי את הרגע לבוא אלייך ולומר לך את זה

רק שלא תפסיקו ליצור עבור העולם כאלו אירועים

דותן פלץ

 

אני רוצה שתדעי אודליה אהובה, שהחוויה של הפסטיבל מג'יק עדיין איתי ורק רוצה לחזור לתדר הגבוה שהיה שם אתמול הייתי בפסטיבל אחר ופגשתי כמה חברים שהיו גם במצ'יג....כולנו אמרנו שכזה פסטיבל מאוחד לא היינו, והייתי בכמה! היה לי חשוב להגיד לך ...... תודה לך על המתנה שאת ושאת מייצרת

ברברה ראס

 

תודה ל Odelia Cohen-Green, על האומץ ללכת עם הלב וליצור מרחב מדהים שכזה. ולכל העוסקים שדאגו שהכל יתנהל באופן הכי טוב שאפשר. היה עוצמתי, מלמד ועונג אדיר!!! בדיוק כל מה שאני אוהבת

ממליצה לרכוש כרטיסים לכנס הבא מבעוד מועד. הוא משתבח מפעם לפעם

יעל הרמתי

גם אני השתתפתי ב כנס הקסם - אמנויות הכישוף והמסתורין בסוף שבוע שעבר ותחושות הגוף והקסם נמשכים עד עכשיו. חאן גמליה מקום יפה באמצע המדבר הישראלי בצבעי אדמה מחבקים ונעימים. מזג אוויר מושלם, ללא גשם,

לא קר מידי, לא חם מידי. קישוטים בכל פינה, משפטים מעצימים, אלתרים מעוצבים כל כך יפה. ואנשים יפים. קסום!

תחושת הקבלה והחופש קיבלתי אותה כבר מהסדנה הראשונה בה הבנתי...

אני מכשפה שעושה קסמים מחוברים לקרקע.

הרגשתי כמו המזג אוויר שהיה לנו, לפעמים שמש ולפעמים עננים עם טיפטופים מרעננים. לרגעים הייתי חום ולרגעים קור.

חזרתי בשבת בתחושת נינוחות בגוף... חלק הקסם בחיים קיבל מקום!

תודה ל Odelia Cohen-Green על יצירת המרחב המכושף והמדהים הזה

אמנה קאמצ'ו

 

כנס קסם ואומנויות המסתורין, איך איך לא עשינו את זה קודם???

אודליה כהן גרין, האישה והתופעה, מכשפה יוזמת ויוצרת ומכשפת מרחב גאונה, יצרה כנס שהתרחש בסופשבוע האחרון בערבה, זו הפעם השניה.

חוקרי תקשור, וכישוף ושאמאניזם ופיות ושדונים ושומרי אש ורקדנים בין המימדים... הכול מהכול, רק שנחזור לחיות את עולמות הקסם בחיים שלנו ולא רק בדיסני...

היה סופשבוע משמעותי, גם להחזיק את מרחבי הטקסים, התכרבלות עם חברים וחברות יקרים ויקרות, גם האוכל,

גם המדבר, יא אלללה איזה כיף! התגעגעתי לפסטיבלים בארץ, יש לנו משהו שאין לאף אחד... חכמים בשבטיות אנחנו. ושבט שמחזיק קסם בין מימדים זו בהחלט דרך חיים עבורי. הנה קצת, ממש מעט, מהקסם...

תודה אודליה, וכל מחזיקי ומחזיקות הקסם.

מיכל מעיין דון

תודה ענקית אודליה כהן גרין ולכל מי שעוד היה שותף להפקה. היה מעניין, מגוון ומאורגן עד הפרטים הקטנים.

ענתי זרקו

תודה לכל הקוסמים והקוסמות המכשפים והמכשפות על סופ"ש קסום ומכושף. 

אביעד רשף

קודם כל רציתי לומר תודה ענקית על הזדמנות נפלאה להגיע ולפגוש מכשפות ומכשפים מדהימים ובכלל הרגשה קסומה ועמוקה שלא מבינה איך לחזור לעצמי וכל הדרך לחיפה עברה בי המחשבה אם היה פה מקום כזה בלי לחשוב פעמיים לוקחת את המשפחה ועוברת למקום המוקסם הזה' היה כל כך פשוט אמיתי כל כך נוח להיות עצמך ללא פילטרים הלוואי והיה קיים מקום כזה. תודה שוב על החוויה המדהימה, תודה ענקית על הכל ולכולם.

אלן פינקל

 

ביום חמישי חשבתי שלא אגיע ואמכור את הכרטיסים אבל הכי שמחה ומאושרת שבאתי לכנס הכי מדהים ולמקום הכי מהמם שיכלתי להיות בו! מרגישה הכי שלווה ושלמה עם עצמי אז תודה רבה רבה על הכל!

חן רויטמן

הרגשה שלי בסוף השבוע היה שחזרתי הביתה למשפחה שלי, כולכם.ן נראתם לי כל כך מוכרים ומוכרות מאיזה

זיכרון רחוק.  כל הסופש הרגשתי בטוחה ועטופה למרות שבפועל באתי לבד הדברים הסתדרו מעצמם בצורה כל כך מדוייקת. תודה לכן ולכם אחיותיי ואחי. היה מסע קסום, מעורר, אשר הרחיב לי את הלב, הדעת, הרוח ואת החיבור שלי לקסם שלי ושל היקום. תודה אודליה.

 אורלי כהן

 

מזדהה עם כל מה שכתבתם, היה קסום והלוואי וזה לא היה נגמר....קשה לחזור למציאות.

מלי לוי

 

כמובן שהיקום המדהים הזה, פתחתי אינסטגרם והשיר הזה קפץ לי ואמרתי רגע זה השיר של הקקאו! אז מניחה לכם שתהנו. היה מהמם מהמם מהמם, מלא חסד ואמת ולבבות פתוחים, וידע קסום ואושר גדול. תודה תודה תודה.

תודה לכולם היה כנס מדהים מרגש מרקו ואני מודעים לכולם על הברכות ימים קסומים בחיבור ואהבה

חזרנו הביתה נזכרנו מי אנחנו ולמה בנו ויש מלא ואין סוף דרך של גילוים קסומים

הכל אפשרי!!!! תודה שוב. שולחים רטטים של אהבה

מרקו וליליאנה

 

אני עדיין לא מבינה לגמרי מה היה בסוף שבוע האחרון...

אני רק יודעת שנעים לי בגוף עכשיו... תודה לכולםן

אמנה קמצ'ו

 

תודה על החוויה, על מי ומה שהיה והינו.  חיבוק גדול לכולכם א.נשים על הקסם שקרם והתהווה במקום ובתוכי. 

מחכה למפגשים הבאים. לא  פשוט לחזור הביתה... ויש הרבה מה לעבד.

תודה על הקסם

אסתי רוזן

 

תודה על שלושה ימי קסם שממשיכים לנוע איתנו קדימה. תודה על היכרות עם אנשים מדהימים ורגעי חסד.

שרית אושרי

 

Thank you for the magical weekend. It felt like being with my magical family, including our fire friends.

סופי צ'גרין כוהן

התוכנייה משנה שעברה

 • 16:30-18:30 - כישוף כנעני (הרצאה) - שלי אשכולי
  היכולת לנחש את העתיד לבוא טמונה בהנחה שהאלים לא רק קובעים את העתיד - אלא גם מעניקים לבני האדם את המפתח לגילוי הסודות. כיצד מתקשרים עם האלים, ובאילו דרכים ניסו מכשפי קדם להשפיע על גורלות? אילו לחשים נאמרו בציבור ואילו היו שמורים רק לכוהנות ולמקדשים? מדוע התרבות העברית אוסרת כל מגע עם כוח הקסם הזה - ואילו חלופות היא מציעה למאמין השרוי במצוקה? על כישופים ולחשים קדמוניים, שיטות נבואה, הטיית גורל - ועל האמונה של הרוח המקומית.
 • 16:30-18:30 מפגש עם מלכת המסתורין - מיכל זהרה סלע מור
  האלה הקטה נמצאת בצמתי הדרכים החשוכות, במעברים ובהחלטות של המבקשות.ים להחיות או להמית משהו בחייהן.ם. יחד נצא למסע מרטיט חושים ופותח דלתות אל המיסתורין שם נפגוש את הקטה ממש בתוכנו. נדהר על רוח התוף השמאני למסע של גילוי וחיבור לצומת בה כל אחד.ת עומד.ת. נכין להקטה קמע מכושף עם התפילות שלנו, ונצעד בשעת חושך בצעדה טקסית אל צומת משולשת - אחד המקומות והזמנים בהם האנרגיה של הקטה חזקה במיוחד - שם ניתן לה את מתנתנו בצד הדרך, עם כוונה ליצור קשר בוטח ומחודש עם המסתורין וחיבור לרוח התומכת של הקטה בצומת האישית שלנ
 • 16:30-18:30 - שערים קסומים - יאיר לביא
  במשך אלפי שנים אנשים מדווחים על מפגשים עם ישויות על טבעיות, שדים ורוחות. כיום, למרות שהנושא עדיין נחשב לטאבו, אנשים מתחילים לשתף מחדש על אותם המפגשים ואלפי העדויות המצטברות מחייבות גם את עולם המדע להבין שהמציאות היא הרבה יותר ממה שנראה לעין. במעגל יאיר לביא יספר על מפגשו רב השנים עם אותו עולם ועל הפוטנציאל הבלתי ייאמן של צמיחה אישית ורוחנית הטמונה באותם המפגשים. המשתתפים מוזמנים לשתף את חוויותיהם האישיות, להסתקרן ולשאול.
 • 20:00-21:45 טקס פתיחה חגיגי בסימן 3 עם אודליה כהן גרין, אילה אלישע ואלון מור
  כאשר פותחים פורטל למימדים נוספים, עוצמת הקבוצה, ההגנה והשמירה, הכנת המיכל ודיוק התדרים שרוצים שירדו, כל אלו חשובים מאין כמוהם. טקס הפתיחה הינו טקס שבו כולנו עולים על אותה החללית, המלווה בהדרכות הרוחניות ומתודרת באנרגיות שיעיפו אותנו גבוה גבוה.
 • 22:00-24:00 מסע מוסיקלי קסום עם אורלי עטר
  מסע מוזיקלי, צלילה חופשית אל עולמות הצלילים עוקף את המיינד ומניע את הגוף.
 • 22:00-24:00 להתעורר לחלימה - גלעד זוהר
  עולם החלימה הינו עולם קסום אשר מוגש לנו בצורה מוצפנת. החלימה שלנו מכילה בתוכה רבדים של הנפש והאישיות, לצד רבדים של הנשמה ומסעה בחיים האלה. הכרות עם עולם החלימה והיכולת להיכנס אליו ולסייר בו פותחת שער משמעותי ליכולת שלנו להקשיב לקולה של הנשמה, להעמיק את ההתמסרות לקול זה ולהביא משם הכוונה, שחרור ורפואה לגוף, לנפש ולנשמה. במהלך הסדנה נחשף אל שער החלימה ונלמד את ראשיתה של הדרך. נתנסה, נתרגל ונקבל כלים להמשך עבודה עם עולם החלימה.
 • 22:00-24:00 טקס ירח אפל - רינה קסם
  התכנסות מאגית בתקופת ירח אפל היא הזדמנות אידיאלית לעבוד עם החצי האפל של מחזור הלידה-חיים-מוות, אותה ירידה שאולה שהיא מוטיב חוזר בכל המיתולוגיות, בחניכה ובחיים, שעל כל מכשפה להכיר באופן אינטימי. בטקס נסכים לחוות את אזורי החושך הנוכחיים בחיינו, האישיים והקולקטיביים, ונחקור איזה שינויים הם באים לחולל בנו, מה נוכל ללמוד מהם, ואיך להתנהל מתוך הכרה בהכרחיות המחזור כולו. נעבוד לפי מתכונת קלאסית עם טיהור, השתרשות, הטלת מעגל, קריאה לכוחות, מדיטציה מונחית למחצה, עבודה קולית ושיתוף. ייתכן וישולבו עוד אלמנטים טקסיים. נשמור על מיכל אחראי של תמיכה אחת בשנייה ושל כוחות מיטיבים.
 • 22:00-24:00 מעבר לגבולות הגוף - יאיר לביא
  האם התודעה כבולה תמיד אל הגוף או שניתן לפרוץ את הגבולות הפיזיים שלנו? בסדנא זו נלמד איך במספר צעדים פשוטים ובעזרת התמדה ואימון - כל אחד מאיתנו יכול להרחיב את גבולות התודעה, לרחף אל מחוץ לגוף, לרפא את עצמו ועוד. בסדנא נתרגל טכניקה שמסייעת לרכוש את המיומנויות הללו ונבנה תוכנית עבודה שתאפשר לכל מי שמעוניין בכך להמשיך ולתרגל עוד.
 • 22:00-1:00 סווט לודג' - טקס הזעה מסורתי- סוף יור
  הסווט-לודג' הוא טקס טיהור שקיים מזה אלפי שנים ברחבי אמריקה. במימד הארצי, נשב במעגל בתוך אוהל מסורתי מכוסה שמיכות, אליו נכניס אבני בזלת לוהטות ונמזוג עליהן מים. נזיע יחד, נשיר, נתפלל, נפתח את הלב, נצחק, נבכה, ונתן לכל רגש לצוף 🌊 במימד הרוחני והרגשי, נפגוש עומקים חדשים בעצמנו, נתנקה, נתחבר לשבט, לסביבה, ולמשפחת האדמה הגדולה 🦬 אהו מיטאקויה אויאסין! *הכניסה לסווט לודג' מותנית בהרשמה מראש בוולקאם סנטר ותשלום של 100 ש"ח. *מותנה בכמות נרשמים מינימאלית.
 • 09:00-12:00 הכנת קטורת - בנימין שהם
  סדנת הכנת קטורת רפואה אישית תנחה אותך למצוא חיבורים בין נושאים נפשיים לעשנים של צמחי מרפא. במהלך הסדנה תכיני לעצמך קטורת רפואה אישית בעבודת יד, מצמחי מרפא מקומיים. בסיום הסדנה תקחי איתך את הקטורות לשימוש בבית, בקליניקה, או בכל חלל אשר תרגישי לנכון להשרות עליו את האנרגיה אשר הטענת לתוכה.
 • 09:00-12:00 הקסם של בריאת מציאות בדרך הגודהה - טל קרן כץ
  כולנו רוצים להיות מאושרים, בריאים, שמחים, ועשירים. לא תמיד הדרך לשם כל כך קלה וברורה. בהרבה תקופות בחיים נרגיש קושי במערכות יחסים, לחץ כלכלי, סטרס בחיי היומיום או קושי במציאת זוגיות. בסדנה נלמד כלים עוצמתיים וקלים שיאפשרו לנו לייצר תהליך שינוי של כל אלו באופן מיידי ולקחת בעלות ואחריות על מציאות חיינו. נהפוך להיות קוסמים שמייצרים בחיים תנועה עוצמתית מאד בצורה קלה.
 • 09:00-12:00 שחזור גלגולים למציאת המכשפה שבתוכי - אודליה כהן גרין
  שחזור גלגולים היא אחת מהטכניקות הכי יעילות להעלות דברים מן האוב אל המודע. בסדנה ייחודית זו נגיע כל אחת ואחד לגלגול בו ויתרנו על כוחות הכישוף שלנו ונצא למסע להחזרה של רסיסי נשמתנו על מנת שנהיה יותר אנחנו. אל תחמיצו!
 • 09:00-12:00 כח הדיבור בעולם הכישוף - שמואל שאול
  בעולם הכישוף העברי העולם נברא בעזרת הדיבור, ׳ויאמר אלהים יהי...׳. זוהי רמת הכישוף הפשוטה ביותר אך גם הגבוהה ביותר, וכדי להגיע אליה יש לעבור חניכה דרך שלבים שונים שבהם המכשף לומד לברוא עולם בעזרת כוח הדיבור שלו. במהלך הסדנה נעבור על השלבים השונים של החניכה, ונחווה ונתרגל את הטעם הראשוני שלהם.
 • 09:00-12:00 חיבור לקאלי שבתוכנו - מיכל זהרה סלע מור
  קאלי היא האלה ההינדית השחורה, העוצמתית, הזועמת והמפחידה שחיה בתוך כולנו. זו שיחד עם כל התכונות הללו, היא גם אם מגוננת חסרת תקנה. יחד ניתן לה ולצבע שלה מקום בתוכנו, נכיר בצד האפל שלנו ונברך אותו כחלק ממי שאנחנו, נראה את האור ואת היופי שיש בו ונתחבר לתדר האימהי הבלתי מתפשר של קאלי.
 • 12:30-14:00 תקשור דרך הקול - בראיוני
  בתוך הקול שלנו יש צפנים וקודים שטומנים בתוכם מסרים מתוקשרים עברנו. בסדנה הייחודית הזאת אראה לכם איך אני מתקשרת ומקבלת מסרים מתוקשרים על העבר, ההווה וגם העתיד דרך הקול שלכם, אראה לכם איך באמצעות הקול אפשר לזהות חסמים ולשחרר אותם וליצור בתוכה את המציאות שאנחנו רוצים. סדנה מעצימה, ייחודית ומהנה.
 • 12:30-14:00 לראות רוח לדבר אור - אילה אלישע
  ראיה רוחית ואנרגטית היא יכולת נרכשת הטמונה בכולנו. אנחנו רק צריכים לעורר חושים רדומים ולשנות פרספקטיבה. בסדנא חווייתית ועתירת ידע נבין את העקרונות לפיתוח ראייה רוחית, נכיר את הגופים האנרגטיים ואת אברי החישה האנרגטית, ונלמד פרקטיקות מסורתיות פשוטות למעברים אפקטיביים בין מצבי חישה.
 • 12:30-14:00 מבוא לכישוף - אליזבט זוהר
  בסדנה נסתכל על הבסיס של כישוף, נלמד את התאוריה והמכניקה העומדת מאחורי טכניקות כישוף שונות וגם נתנסה בכישוף סמלים.
 • 12:30-14:00 נשיפות רפואה - סופיה רוז
  סדנת מסע ומפגש עוצמתי עם רפואת האוויר. חניכה לריפוי בנשיפות רפואה. ידע עתיק מאוד ועוצמתי ביותר המגיע משושלת שמאני שבט המאיה הקורנדרוס, לשינוי וייצוב גופי האור, ההילה, הגוף האתרי וגופי הרגש והגוף.
 • 15:30-17:30 טארנס דאנס - אליזבט זוהר
  שעה של תנועה, שחרור והרפיה עמוקה לתוך מדיטציה. ריקוד הוא הטקס המגיע לפני המילים והכישוף המגיע לפני הכלים. בסדנה נלמד איך להשתמש בתנועה כדרך לשינוי מצב תודעה.
 • 15:30-17:30 מבוא לחכמת הזמן הטבעי של המאיה- אלון מור
  סדנה מרתקת בה תכירו את הסימן האישי שלכם ותגלו איך חכמת הזמן הטבעי של המאיה יכולה לעזור לכם לצאת מתקיעות, לקבל החלטות נכונות, לשפר מערכות יחסים ולפתור קונפליקטים עם בני משפחה וחברים.
 • 15:30-17:30 ריפוי שושלות - רינה קסם
  כיום המושג "העברה בין דורית" מוכר, וקיימות מספר גישות המתייחסות לקשיים שירשנו משושלות הדם שלנו. ריפוי שושלות של אנססטרל מדיסין, שפיתח דניאל פור, מתיישר עם פרקטיקות מאגיות מסורתיות, כאשר הוא מבוסס על יצירת תקשורת ישירה ושיתוף פעולה עם קולקטיב המתים העוצמתיים בשושלות שלנו כדי להביא ריפוי לשושלת כולה ולזכות בברכות, בהכוונה ובעוצמה הנובעות משושלת רציפה במיטבה. בסדנא אסביר את העקרונות בבסיס הגישה ונתנסה בצעדים הראשונים של הפרקטיקה, עם דגש על עבודה טקסית בטוחה.
 • 15:30-17:30 איך כותבים כישוף - חלי טל שלם
  מכשפה שניסתה / רחל חלפי "היא ניסתה למזער את עצמה - זה לא עזר לה. שום כישוף לא עזר לה. שום לחש לא עזר לה. היא יצאה הכי גדולה." בסדנה נתנסה בקריאה וכתיבת טקסטים מכשפים ומלאי קסם ונצא ממנה גדולות כמו שאנחנו (לכל הפחות).
 • 15:30-17:30 מגשימה בחומר - קרן לוי
  מה אם הייתי אומרת לך שלהגשים זה קל? שלהיות אישה מחוללת ומייצרת, בוראת מציאות וקסם זה ידע שטמון בך. שאת יכולה להקשיב עמוק פנימה ולשמוע את הגוף שלך, ההוויה שלך והמהות העמוקה שלך משוחחים איתך בכל רגע ורגע. מה אם הייתי אומרת שלהגשים חלומות, כמו להגשים חומר, זו פעולה שבאה מתוך הוויה שבאה מתוך הקשבה שבאה מתוך נדיבות ושנדיבות היא מילת המפתח שלך להגשמה? מגשימה בחומר היא לא עוד סדנה, היא מסע לתוך תמצית ההגשמה שלכם. ביחד נזהה את הכוחות, הכלים, המחירים ומימוש הקסם שברצונך ליצור. בואו ללמוד ולהתאמן על הקוסמת/קוסם שאתם .
 • 22:00-1:00 סווט לודג' - טקס הזעה מסורתי- סוף יור
  הסווטלודג' הוא טקס טיהור שקיים מזה אלפי שנים ברחבי אמריקה. במימד הארצי, נשב במעגל בתוך אוהל מסורתי מכוסה שמיכות, אליו נכניס אבני בזלת לוהטות ונמזוג עליהן מים. נזיע יחד, נשיר, נתפלל, נפתח את הלב, נצחק, נבכה, ונתן לכל רגש לצוף 🌊 במימד הרוחני והרגשי, נפגוש עומקים חדשים בעצמנו, נתנקה, נתחבר לשבט, לסביבה, ולמשפחת האדמה הגדולה 🦬 אהו מיטאקויה אויאסין! *הכניסה לסווט לודג' מותנית בהרשמה מראש בוולקאם סנטר ותשלום של 100 ש"ח.
ליינאפ

המנחים משנה שעברה

אלון מור

מורה דרך ברוח המאיה, חוקר את דרך הבריאה ליצור ולהיווצר באופן מודע כבר 13 שנה, כשאת רובם דרך חכמת הזמן הטבעי של המאיה. יחד עם זאת, חוקר את כוחות הקסם והריפוי שלי ומגלה אותם עוד ועוד.

אלון מור

אליזבת זהר

מורה לכישוף ונאו פגאניזם משולב עבודת גוף. מתמחה בלימודי וויקה אקלקטית, בטראנס דאנס , בתקשור ובכאוס מג'יק , בעלת נסיון של 23 בתחום הכישוף והמיסטיקה. מנחת סדנאות בארץ ובעולם ,מפיקה מקצועית, רקדנית ומורה מוסמכת לריקוד הטרייבל פיוז'ן ולאשתנגה יוגה.

אליזבת זהר

ליאת ליליאן לוי

מכשפה-טובה מבית אם.
חוקרת טבע, אומנויות אהבה ותרבויות בהשראת מסורות החכמה הקדומות מזה כ 14 שנה.
מתקשרת בחלימה.

ליאת ליליאן לוי

קרן לוי.jpeg

כשפית חומר, יזמת סידרתית, לאחר שהיתה חלק מ-3 אקזיטים של מליונים רבים ( בניהם סיסקו, הוטבר וגוגל) היא נחשבת בקרב חבריה לקמע רב מזל להצלחה. אחראית על הצלחה ומינופים של פרויקטים, חברות ויוזמות בתחום הנדל״ן, הטכנולוגיה, החינוך והחברה. מזה 15 שנים קרן מלווה ומאמנת אנשים נשים וארגונים לתהליך עוצמתי ועמוק בקליניקה בתל אביב או בזום ברחבי העולם, בעברית ובאנגלית.

קרן לוי

272881600_331393328743611_14543499948075

אספנית מוסיקה ומלאת תשוקה.
מוסיקה היא השפה באמצעותה הכי נעים ונוח לי להתבטא ולחבר בין מימדים, בין הגופים, בתוך תחושות, ומעל הכל – לחבר א.נשים.
נמשכת למגוון ענק של צלילים שאני אוספת מכל העולם במהלך מסעותיי וטיוליי האינסופיים, מושפעת מתרבויות שונות ומרתקות, מקצבים מזיזי לב ואגן, מלודיות סוחפות וכל מה שמפתיע ומרענן. 

GAIA

orli-atar.jpeg

חולמת ומגשימה מרחבים מתודרים..
אמנית יוצרת של אלטרים ומקדשי טבע
מנגנת מוסיקה רוטטת למסעות טקסיים.

אורלי עטר

מיכל מעיין דון.jpg

מנהיגה מבטן ומלידה. מייצרת מרחבים טקסיים ומנחה בינלאומית בתחום השמאניזם הכנעני והמיני.

מכשירה מנחות ומנחי קבוצות, חולמת, מגשימה ומתקשרת עם התודעה הקולקטיבית.

מיכל מעיין דון

גלעד זהר

"רפואת הלב"

מורה וחונך לשמאניזם וזוגיות בריאה. 
מלמד וחונך לחלימה צלולה ופרשנות חלומות.
מאמן תודעתי ורגשי מוסמך על פי "קוד הקיום".

גלעד זהר

PIPA.jpg

פיפה, מייסדת ‘Futuro Nativo’, לשילוב חוכמה עתיקה, בנייה וריפוי מערכות היחסים שלנו זה עם זה ועם הארץ. בריטית במקור, פעילה וחיה בברזיל, פרו וקוסטה ריקה מ-2016 בעשר קהילות ילידים שונות וחוות אקולוגיות, עוסקת בגיוס כספים ליעור מחדש עם ארגונים לא ממשלתיים, הסברה והנחיית טקסים.

פיפא - PIPA

שלי אשכולי - תמונת פרופיל רבועה.jpg

שלי אשכולי, חוקרת נשיות קדומה בעולם העתיק, נעה בעולמות הרוח של המזרח הקדום ומתרגלת שמאניזם עברי. מחברת הספר "גלויות – נשים שנמחקו מהתנ"ך, מורת דרך ומובילת קבוצות, במרחבי הטבע, הרוח והטקסט.

שלי אשכולי

WhatsApp Image 2022-10-10 at 13.44.15.jpeg

מכשפת יער תל אביבית, יוצרת הסדרה "ירח חדש" - דוקו' על נשיות וריפוי חברתי, שגרירה של עולם הקסם. מגדלת צמחי מאכל ומרפא, רוקחת שיקויים, טווה חיבורים ובוחשת בקדרה. אמנית, צלמת ועורכת וידאו, בעלים של חברה להפקות וידאו, "הגג הכחול"

שירלי נוה

271940238_10159771401953688_3036055088787637157_n.jpg

זמר נשמה, כותב ומלחין, כותב מוזיקה עממית עתיקה.
מופיע בארץ ובעולם עם הרכבים שונים ומגוונים (דיוואן הלב, מטובוחה פרוג'קט, טרנטה גרוב משין, מיתרי דויד, הלובים)
בעל קול מיוחד - מלא נשמה.

דביר כהן העיראקי

מיכאל אופק

מומחה, בין המובילים של זרם האסטרולוגיה המסורתית בארץ ובעולם. בעל ניסיון של מעל ל-20 שנה בתחום, ובמחקר למקורות המסורת העתיקה וקשריה עם הקוסמולוגיה, הפילוסופיה והמאגיה היוונית-מצרית. 

מיכאל אופק

תמיר ארז

מנחה תהליכים של התפתחות אישית ורוחנית בכלים של מדיטציה, עבודה עם הגוף והקשבה עמוקה לקריאה של הנשמה. תמיר עבר חניכה לכישוף במסורת הוויקה והריקליימינג ובעל ידע נרחב במצרים העתיקה ובמסורות איזוטריות נוספות. מעביר טקסים והכשרות באמנות הקסם והכישוף .

מכשף, כהן של פאן, ומייסד שותף של סאטורי בית ספר למסתורין.

תמיר ארז

בז עטר

מטפל ומנחה קבוצות במים וביבשה,
חוקר מתרגל ומלמד אינטימיות ותקשורת בלתי מילולית,
יוצר מרחבי טרנספורמציה וריפוי דרך תודעת גן עדן.

בז עטר

אביטל נוסינוב.jpg

מתקשרת מדיום וקוראת בטארוט, פותחת חלומות. מלווה א.נשים אחד על אחד לחיבור גוף-נפש ואנרגיית חיים. מנחה סדנאות ותהליכים קבוצתיים לחיבור לרצון, גבולות בריאים והנהגה עצמית. מטפלת בשיטת ריפוי באור (עבודת נשמה בתודעת גוף). מטפלת בנשימה מטעם BTI ומעסה רפואית מטעם רידמן.

אביטל רוזן

TAL_5755.JPG

מקשיבה לרוח גם בריטריטים מבודדים ואישיים.
מנחה ומלווה תהליכי עומק דרך
גוף נפש רוח.
מורה בכירה ליוגה ובודהיזם טיבטי,
מכשירה מורים.
אשת רפואה, שומרת אש.

מרים עוז תעיזי

המנחים

מפיקת הכנס

אודליה כהן-גרין

מאסטרית בעולמות הרוח והקשבה למסתורין. מחברת אנשים לתדר קסם וסנכרון.
כוהנת קסם מבטן ומלידה. ב 15 שנה האחרונות מלווה ומנחה  
א.נשים לחיים של נוכחות, בהירות, זיקוק,

אהבה ומיניות בריאה.

הוגה ומנחת הקורס "אמנות הקסם והכישוף – חניכה לחיים של קסם".

אודליה כהן גרין

מוזמן.ת להתקשר

054-6664000

לקרוא לכנס על קסם וכישוף MAGIC AWAKENING דורש ביצים וביציות גם יחד.
לעמוד בגאון מאחורי המילים הללו זה מסע חיים.
אני מאמינה שישנה תנועה חדשה בעולם שמבקשת לקרות. אנרגיית קסם שמבקשת להזכיר לנו שאנחנו לא לבד,
שאנחנו טובים ועוצמתיים יותר ביחד, שכוונת לב טובה היא חוזק,
שלדמיון יש מלא כח, שאינטואיציה היא דבר חשוב ושיחסים בריאים הם הבסיס לרישות אנרגטי שעושה

קסמים בעולם.

המקום

גמלייה - בלב מדבר

גמלייה במדבר הוא מרחב יפייפה. יש בו מקום וביטוי לכל ארבעת האלמנטים.
מרחב של קסם בפני עצמו שפותח אל מרחב הקסם הפנימי.
מיקום הכנס שם הוא כדי ליצור הפריה הדדית עם המקום ולייצר נקודה בזמן מרחב,
שתהדהד קדימה ואחורה על ציר הזמן. צפון דרום מזרח מערב על ציר המרחב.

Shanini Art תכשף לנו את המרחב באומנות קסומה!

פרטים על הלינה והאוכל תמצאו כאשר תקליקו על "קניית כרטיס".

למדיניות ביטולים

הגעה לכנס בתחבורה ציבורית:
- ישנה תחנת אוטובוס מול החאן. 
זו תחנת צומת עין יהב. אליה צריך להגיע.

- תחבורה ציבורית בשבת:
קווים 390, 393
יוצאים מצומת עין יהב ב:

12:25 - 15:25 - 17:25

המקום
formLink
bottom of page